KONST / Litografier / Färglitografi 9546192
nr 954 6192
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), 192/250, fjäder, signerad, motivet: 27x21
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:46:51
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon